Haft komputerowy Łódź, Hafciarnia Łódź, Haft Łódź

Haft komputerowy Łódź

Szukają Państwo najlepszego sposobu na umieszczenie hasła, grafiki lub logotypu swojej firmy na dowolnej części garderoby? Znajdują się Państwo w odpowiednim miejscu! Prezentujemy ofertę wykonywania haftu komputerowego przez szwalnię Litalia w Łodzi.

Haft Łódź

W ramach usług naszej szwalni dajemy Państwu możliwość znakowania ubrań i dodatków za pomocą haftu komputerowego. To jedna z najbardziej uniwersalnych metod zdobienia materiału, którą cechuje:

  • wszechstronność zastosowania

Dzięki jej użyciu z łatwością umieszczą Państwo logo swojej firmy lub dowolną grafikę na wybranym przez siebie materiale – bez względu na jego fakturę czy grubość.

  • trwałość

Znakowanie za pomocą haftu komputerowego należy do jednych z najtrwalszych metod, które charakteryzują się odpornością na działanie wysokich temperatur, ale także przebarwienia czy odkształcenia. Ubrania z haftem komputerowym mogą być poddawane praniu lub prasowaniu bez obaw o ich uszkodzenie czy całkowite zniszczenie.

  • oszczędność

Z uwagi na swoją trwałość oraz uniwersalność metoda haftu komputerowego przeważa nad innymi formami znakowania, jak chociażby tworzeniem nadruków. Raz wykonany haft w niezmienionej postaci może posłużyć nawet przez wiele lat.

Przyjmujemy zlecenia wykonania haftu komputerowego na: maseczkach, czapkach z daszkiem, czapkach zimowych, szalikach, topach, T-shirtach, koszulkach, bluzach, swetrach, polarach, kurtkach, spodniach, dresach, skarpetkach, butach, a także plecakach, torbach, ręcznikach, szlafrokach, kocach, dywanikach samochodowych.

Hafciarnia Łódź

Interesuje Państwa współpraca w zakresie tworzenia haftu komputerowego przez naszą szwalnię w Łodzi? Świetnie się składa!
Decydując się na wybór tej metody znakowania, otrzymają Państwo trwałe i efektowne zdobienie, które przybierze formę ciekawej i atrakcyjnej wizualnie reklamy.

Haft komputerowy – w jaki sposób działamy?

Wykonujemy hafty komputerowe dla klientów z Łodzi oraz innych rejonów Polski. Jak przebiega cały proces?

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie lub mailowo haft@litalia.pl lub za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie. Poprosimy Państwa o przedstawienie swojego projektu na firmowe logo, hasło lub dowolną grafikę. Wspólnie ustalimy szczegóły, takie jak: termin realizacji oraz wielkość zlecenia i…

to wszystko! My zajmiemy się całą resztą. Po skończonej realizacji otrzymają Państwo ubrania z trwałym i przyciągającym uwagę haftem, który posłuży jako identyfikacja wizualna Państwa firmy.

Haft w Litalia – zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowała Państwa nasza oferta na haft komputerowy w Łodzi lub innych miastach Polski? Chcieliby Państwo zadać nam dodatkowe pytania lub poznać więcej szczegółów? Zachęcamy do nawiązania współpracy!