Szycie maseczek ochronnych, Producent masek z logo

W dobie pandemii COVID-19 wywoływanej przez koronawirus maseczka jest jedną z podstaw asortymentu większości sklepów i punktów usługowych. Nasz zespół jest w stanie zrealizować w krótkim terminie zamówienie na maseczki od 50. sztuk wzwyż.

Odszywamy maseczki z dzianin i tkanin dostarczanych przez Państwa:

  • jedno-, dwu- lub trzywarstwowe
  • z kieszonką na filtr lub bez
  • sznurki lub gumki są doszywane bezpośrednio do maseczek albo przewlekane przez uszyte na krawędziach maseczek tuneliki
  • w kształcie prostokąta złożonego z zakładek lub z wysokim wysunięciem na grzbiet nosa i zaokrągleniem na brodzie
  • z wszytym usztywnieniem zakładanym na nasadę nosa (np. blaszką) lub nie
  • z marszczeniami na krawędziach lub nie
  • z Państwa nadrukiem lub logo firmowym maseczki bawełniane, dzięki czemu maseczka sprawdza się nie tylko jako środek ochrony ale również pełni funkcje marketingowe

Jako producent masek wielorazowego użytku z nadrukiem wszystkie detale ustalane są indywidualnie z Państwem, dostosowywane są przez nasz zespół do potrzeb Państwa oraz Państwa klientów.

Maseczka jako ostatni krzyk mody

W wyniku ostatnich zmian o charakterze globalnym wywołanych pandemią COVID-19 maseczka stała się nieodzownym elementem naszego ubioru – jest z nami zawsze, jak torebka czy portfel. Niezależnie od tego czy składają Państwo zamówienie na kolekcję, która trafi prosto do butiku sklepu lub firmy, czy na kolekcję wybiegową, warto uzupełnić ją o maseczki.

Maseczki z logo Klienta

Taki dodatek może być kompatybilny stylistycznie i kolorystycznie z resztą sklepowego asortymentu albo zwrócić uwagę widzów pokazu na zmysł obserwacyjny projektanta oraz jego umiejętność podążania z duchem czasu. Ponadto maseczka materiałowa jest trwalsza od (jak sama nazwa wskazuje) jednorazowej i bardziej ekologiczna – dzięki niej unikamy produkowania dużej ilości śmieci. Maseczki z logo firmowym są również doskonałym gadżetem reklamowym mogącym służyć jako prezent podczas różnego rodzaju uroczystości, promocji czy targów.