Szycie pościeli Łódź, Szwalnia pościeli Łódź, Produkcja pościeli, kołder, poduszek i prześcieradeł

Szycie pościeli Łódź

szycie poscieliOferujemy przeszycia kompletów pościeli lub serii pojedynczych elementów pościeli (kołdry, poduszki, prześcieradła). Termin realizacji zamówienia to przeważnie do 10 dni roboczych, uzależniony od wielkości zamówienia. Przyjmujemy zlecenia od 50 sztuk pościeli wzwyż. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość zrealizowania mniejszego zamówienia

 

Przeszycia dużych serii pościeli

Zapraszamy do współpracy:

 • firmy i sklepy specjalizujące się w projektowaniu oraz sprzedaży tekstyliów domowych, zarówno stacjonarne, jak i internetowe
 • sklepy i butiki wnętrzarskie
 • hotele, hostele, motele
 • schroniska młodzieżowe i turystyczne
 • firmy oferujące mieszkania, apartamenty i domy na wynajmem krótkoterminowy
 • ośrodki wczasowe,,rekreacyjno-sportowe i konferencyjne oferujące możliwość noclegu

Szwalnia pościeli Łódź – realizacja zlecenia, oprócz szycia pościeli i jej elementów, obejmuje konfekcjonowanie (pakowanie i prasowanie), profesjonalne i fachowe doradztwo na każdym etapie produkcji oraz indywidualizację zamówienia wedle Państwa potrzeb, poprzez np.

 • wyhaftowanie logo Państwa firmy
 • stworzenie unikatowego zestawienia tkanin o różnych kolorach, fakturach czy nadrukach
 • odszycie pościeli w niestandardowym rozmiarze
 • zróżnicowanie szwów zewnętrznych (ozdobne, podwójne, itd.) i wewnętrznych (overlock, szew francuski/bieliźniany, itd.)
 • zamknięcia poszew na guziki, kryty suwak, zakładkę lub wstążeczki

Pościel na zamówienie – szycie kołder, poduszek i prześcieradeł

szwalnia pościeliKażdego Klienta traktujemy tak jak sami byśmy chcieli być traktowani, utrzymujemy stały kontakt z Klientem – na maile odpisujemy najdłużej w 24h nie po 3, 4 czy 5 dniach.
Pracujemy na materiałach i dodatkach krawieckich dostarczanych przez Klienta, przy stałej współpracy możemy zająć się również zakupem oraz magazynowaniem materiałów. Ze swojej strony oferujemy stale dostępne nici, metki, wszywki oraz przepisy prania.

Szwalnia pościeli – Producent pościeli

szycie poscieli na zamowienieJesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z przedsiębiorcami i twórcami z różnych branż, dlatego Państwa komfort i zadowolenie jest dla naszego zespołu priorytetem.

Posiadamy kilkanaście w pełni wyposażonych stanowisk krawieckich, nasz park technologiczny składa się m.in. ze stębnówek przemysłowych, overlocków, dwuigłówek, lamowarek.

Nasz personel przyłoży wszelkich starań aby zrealizować najbardziej nietypowe zlecenia. Ważna jest dla nas jakość i solidność wykonania – dokładamy wszelkich starań, aby szyte w naszej szwalni pościele zapewniały wysoki komfort odpoczynku, przyjemność estetyczną i służyły przez długi czas.

Zapraszamy do kontaktu!
Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.